Marketing internetowy

Google Ads

Zacznij trafiać do potencjalnych klientów. Oferujemy prowadzenie lokalnych kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google.

Kontakt z doradcą

Koszt kampanii

Koszt kampanii Google Ads składa się z dwóch części: naszego wynagrodzenia za pracę oraz budżetu na kliknięcia. Pierwsza opłata jest dla nas, druga wędruje do Google.

Prowadzenie kampanii

200/ miesiąc
  • Stworzenie i konfiguracja
  • Bieżąca optymalizacja
  • Comiesięczne raporty

Budżet na kliknięcia

?/ miesiąc
  • Od 200 do 1000 zł
  • Możesz go zmieniać
  • Automatyczne płatności kartą

Ceny netto – należy doliczyć 23% VAT.
Musisz posiadać: konto Google, kartę płatniczą i status podatnika VAT-UE.
Szczegóły świadczenia usług otrzymasz w Regulaminie.

Najczęściej zadawane pytania:

Oferujemy prowadzenie kampanii Google Ads, a konkretnie – kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Wybrani użytkownicy zobaczą Twoją reklamę po wpisaniu fraz, na których Ci zależy, np. pizza Lublin. Opłaty będą naliczane tylko za kliknięcia w reklamę (przejścia na stronę WWW lub wybranie numeru telefonu na smartfonie), nie za wyświetlenia.

Koszt kliknięcia jest zmienny, ustalany automatycznie przez system Google Ads i zależny od wielu czynników, m.in. konkurencji w danej branży, jakości reklamy, jakości strony docelowej. Nasze zadanie polega na takim optymalizowaniu kampanii, aby w ramach ustalonego budżetu uzyskiwać jak najlepsze efekty.

Tak, wystarczy napisać do nas e-mail, bez żadnych formalności.

Otrzymaj szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymania oferty i prowadzenia korespondencji. Zostałam/em poinformowana/y, że: administratorem danych osobowych jest Stronomat Adrian Such (NIP: 9222978314, REGON: 061244683, adres korespondencyjny: ul. Młyńska 6/18, 22-400 Zamość); przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, poprawiania ich oraz usunięcia; podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów.