Strony

Nie tylko stworzymy dla Ciebie stronę, ale też możemy ją kompleksowo utrzymywać, realizując wszystkie obowiązki techniczne za Ciebie.

Ty wyceniasz

Dla Twojej wygody stworzyliśmy narzędzie do szybkiej, automatycznej wyceny online. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, aby zobaczyć proponowaną cenę.

Standardy

Twoja strona będzie: przyjazna dla użytkowników, przyjazna dla ekranów każdej wielkości (dużych monitorów, laptopów, tabletów i smartfonów), przyjazna dla wyszukiwarek.

Gotowe projekty

…to oszczędność czasu i pieniędzy. Otrzymasz od nas gotowe projekty do wyboru. Wybierasz jeden z nich, a jeśli żaden nie przypadnie Ci do gustu – rezygnujesz z zamówienia.

Unikatowość

Wypełnimy stronę treściami, które nam dostarczysz. Możemy też zastosować dowolne kolory i fonty. Dzięki tym zabiegom Twoja strona będzie miała indywidualny charakter.

Utrzymanie strony

Po wykonaniu strony możemy ją kompleksowo utrzymywać. W pakiecie otrzymasz: hosting, aktualizacje oprogramowania, kopie bezpieczeństwa, pomoc w razie usterek.

Prowadzenie strony

Dzięki systemowi WordPress możesz samodzielnie dodawać nowe wpisy i aktualizować treści, ale jeśli zechcesz, możemy robić to za Ciebie. Możemy też rozbudowywać Twoją stronę.

Usługa „Utrzymanie strony” kosztuje 580 zł netto rocznie.
Zlecenia w ramach usługi „Prowadzenie strony” są wyceniane indywidualnie.

Wycena strony

Skorzystaj z narzędzia do szybkiej, automatycznej wyceny.

Menu